הופכים את החלום למציאות: כך תהפכו את המיזם שלכם לחברה רשומה

יש לכם מיזם שאתם מאמינים בו? יש לא מעט סיבות להפוך מעוסק מורשה לחברה רשומה, ואף במיוחד כיום כאשר התהליך נחשב נוח ומזמין, ובמקביל מס החברות מצוי במגמת ירידה, וזאת הודות לאינטרס המדיני לחזק יזמויות ולייצר מקומות עבודה נוספים. מדוע אם כן יש מצב שגם לעסק שלכם מוטב לצעוד לעבר השלב הבא, כיצד נראה התהליך ובעיקר מדוע חשוב להתמודד מול הבירוקרטיה באמצעות ליווי משפטי צמוד? ניגשנו לבדוק, כך שגם העסק שלכם יזכה לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר.

מקבלים החלטה ופונים לאתר Legal it

חושבים שגם לכם מוטב להפוך לחברה בע"מ? אם כן עליכם לעשות שני מהלכים: לערוך בירור מקצועי מול רואה החשבון ולהכיר את אתר ליגל איט. מדוע? כדי להתחיל תצטרכו לבצע רישום חברה, ואילו אתר ליגל איט מסייע לסגור את הפינה בצורה מהירה, נוחה, נגישה, שקופה, נטולת בירוקרטיה ולצד ליווי משפטי מקצועי. מכאן שאם לא רוצים לבזבז זמן, אם לא רוצים לערוך טעויות בשלב כה מהותי, ואם מבקשים ליווי משפטי, בהחלט מוטב להכיר אתר שמציע את השירות במהירות שיא, וזאת לצד עורכי דין מנוסים, ולצד הצעת מחיר מותאמת צורך. כמו כן, טוב לדעת שרישום דרך האתר מונע תשלום של 500 ש"ח אגרה – מהיר ויעיל, מקצועי ומשתלם.

 

 

היתרונות שמאחורי הפיכה לחברה בע"מ

מתלבטים האם הגיע העת להפוך לחברה רשומה? ובכן טרם נסביר כיצד סוגרים את הפינה בצורה פשוטה ובטוחה, נעצור להסביר מדוע מדובר בצעד שעשוי להטיב עמכם. ובכן ברגע שהופכים לחברה בע"מ, זוכים להסיר שלל סכנות – סכנות משפטיות לצד סכנות מתחום המיסוי. שנסביר? ובכן בהנחה ותגיעו למצב שקיום העסק אינו כלכלי, הרכוש הפרטי עשוי להיפגע, וזאת במטרה לכסות שורה של חובות. מנגד, כל עוד רשומים כחברה בע"מ ניתן להיות רגועים שגם אם חווים הפסדים, הנכסים האישיים נשארים מוגנים. מה מעבר לכך? חברה בע"מ שמגיעה לרווחים נאים משלמת פחות מיסים, בין היתר זוכים להיות שכירים (במקביל לסטטוס של בעלי החברה), ואף ניתן להשקיע בחברה חלק מהרווחים ובכך להרוויח פטור ממגוון תשלומים (הודות להוצאות מוכרות).

חשיבות ליווי של עורך דין

תהליך של הקמת חברה, אינו יכול להשאיר מקום לטעויות. מכאן ממש כפי שלא הייתם חולמים להתנהל ללא רואה חשבון ברקע, כך גם אין זה נכון לבצע מהלך כה משמעותי ללא ליווי מקצועי של עורך דין. עם זאת, אין צורך לשלם לעורך הדין מדי חודש, אלא מדובר בתשלום חד פעמי. באופן שכזה ניתן להשיג הסדרת מסמכים ואימות חתימות באופן המקצועי ביותר ולהימנע ממגוון טעויות שעשויות לא רק לפגוע בתהליך, אלא גם להציב מכשולים בהמשך.

הצצה לתהליך הרישום

מבקשים לצאת לדרך באופן יעיל, מידי ופשוט, מבלי לצאת מהבית ומבלי לחכות יותר מיומיים כדי שסך התהליך יושלם? היעזרו באתר ליגל איט! לרשותכם הצצה לתהליך הרישום: כל שעליכם לעשות זה לבחור שם עבור החברה (יש לבחור כ-3 חלופות למקרה ששתי האפשריות הראשונות תפוסות). לאחר מכן יש למלא טופס בקשה לרישום החברה (הטופס מכיל נתונים שנוגעים להון קיים, כתובת, מניות וכדומה). במקביל, נדרשים לייצר תקנון. התקנון אמור לכלול פרטים שנוגעים למטרת החברה, הון, מגוון תחומי אחריות של בעלי המניות, מספר מרבי של דירקטורים, מניין נדרש עבר קיום אסיפה כללית וכדומה. לצד כל זאת נדרשים למנות לפחות דירקטור אחד ואף יש לוודא שכל בעל מניה חותם על הצהרה שנוגעת לכשירות החזקת מניות. מכאן כפי שניתן להתחיל להבין, התהליך המעשי אומנם פשוט, אך נדרשת הכנה מקצועית לצד הבנה מקיפה ומעמיקה, בדיוק כמו זו שליגל איט מעניקה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות
Scroll to Top