המדריך לשימוש בטינדר: איך משתמשים באפליקציה הפופולרית – ללא טעויות?

נראה שהטכנולוגיה בעידן שלנו שינתה כמעט כל תחום בחיים. אנחנו מזמינים כמעט כל דבר עד הבית, יש לנו רובוטים שמנקים אותו עבורנו ועושים עבורנו עוד הרבה פעולות ואנחנו יכולים לראות מה קורה עם כל אדם בכל נקודה בעולם ובכל רגע נתון. עם זאת, אין ספק שאחד השינויים היותר גדולים שהתרחשו בעידן הזה הוא מתחום הזוגיות ובניית מערכות היחסים. אפליקציות שונות מאפשרות כיום לאנשים להכיר, לדבר ולהיפגש והרבה מאד זוגות שאף נישאים ומביאים ילדים לעולם הכירו דווקא באפליקציות הללו. וכמובן, האפליקציה הפופולרית ביותר שגם פרצה את הדרך בתחום היא טינדר, בה נמצאים היום מאות אלפי משתמשים ישראלים, ונראה שרבים מהם ובעיקר גברים, מרגישים לא אחת מיואשים כשהם לא ממש מצליחים להגיע לתוצאות. אנו רוצים לתת כאן קווים מנחים ולהסביר איך להשתמש באפליקציה בלי טעויות נפוצות שיורידו לכם את סיכויי ההצלחה.

 הטעויות הנפוצות

לפני שנתחיל ונסביר על שימוש נכון בטינדר שהיא אחת האפליקציות הפופולריות בתחום וגם אחת הראשונות שבהן, בואו נדבר על הטעויות הנפוצות שיותר שעושים משתמשים:

פרופיל שלא מעודד התאמות

קשה מאד לייצר התאמות אם הפרופיל לא מחמיא ומזמין. זה אומר מצד אחד תמונה טובה, ויש הרבה עקרונות חשובים שיש ליישם בעניין הזה (עוד נדבר עליהם), אבל גם טקסט שלא מסביר מי אתם ומראה באופן כללי חוסר עניין בצד השני (גם התלהבות יתר זה לא טוב).

לייק לכולן

מחשבה שמתוך כך נקבל יותר התאמות. לא ברור איך, אבל נראה כי אנשים שבוררים ובאמת מסתכלים על אנשים שעשויים לעניין אותם מקבלים יותר התאמות.

צורה מחשבה לא נכונה

הרבה פעמים מדובר על אמונות מגבילות, על תחושה שאין לי סיכוי להצליח ועל אנרגיה שלילית שמגיעים איתה לשיחות שכן מתרחשות בסופו של דבר.

המדריך לשימוש בטינדר: איך משתמשים באפליקציה הפופולרית - ללא טעויות?

אז מה כן צריך לעשות? הנה כמה נקודות חשובות:

בניית הפרופיל

בואו נדבר קודם על בנייה נכונה של פרופיל משתמש:

תמונה

אין ספק שמדובר בדבר החשוב ביותר אולי, ועד כמה שזה עשוי להיתפס כשטחי, אין מה לעשות – כולנו בוחנים דרך העיניים והמראה ובמיוחד שאלו אנשים שאנו לא מכירים. התמונה שלכם צריכה להיות ברורה, כזו שמשדרת ביטחון עצמי וטבעיות אבל לא מתאמצת מדי. אסור שתהיה מטושטשת ולא כדאי להצטלם עם עוד חברים כדי שיהיה ברור מי אתם. הכי טוב לבקש מחבר/ה עם מצלמה טובה בטלפון לצלם אתכם ברגע טבעי כשאתם לא שמים לב.

טקסט

זה חלק טריקי ביותר וחשוב לעשות אותו כמו שצריך. מצד אחד חשוב שלא להראות אדישות שתיתפס כחוסר אכפתיות, אך מצד שני התלהבות יתרה ואובר מלל עשויים להיתפס כנושאות. כדאי ללכת על תיאור קצר של שלושה משפטים שמסביר מי אתם, מה אתם אוהבים לעשות בחיים ומה אתם בעצם מחפשים בטינדר.

פנייה

לאחר התאמה, הפנייה שלכם חייבת להיות סופר מקורית. עליכם לזכור שנשים מקבלות עשרות התאמות וכדי למשוך תשומת לב של מישהי חשוב לעניין ולהפתיע מהשלב הראשון.

רוצים להיות אשפי הטינדר? קבלו הכוונה מקצועית!

שווה לדעת שיש אתרים ומיזמים נפלאים כמו אתר texther המסייעים לגברים עם קשיים בתחום הזה בדיוק. תוכלו ללמוד שם באופן ברור איך להגדיל באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה שלכם בטינדר ולמען האמת תוכלו לקבל גם כלים חשובים לגבי פגישות פנים אל פנים, טיפים לדייט ועוד. שווה לזכור שלהיות טוב בטינדר זו מיומנות ולכן זה משהו שאפשר להשתפר בו!

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות