דיו, לייזר ומה זה משולבת? איך לבחור מדפסת לעסק בלי התלבטויות

אם אתם מחפשים מדפסת חדשה לעסק שלכם, יש כמה טיפים חשובים שאנחנו רוצים לתת לכם על מנת שתעשו את הבחירה הנכונה. איזה סוג מדפסת מתאים לכם, האם לרכוש מדפסת לייזר או דיו ואיך תשמרו על המדפסת? כל התשובות לפניכם.

בחרו במותג אמין שמספק שירות מהיר

בחרנו לפתוח עם הטיפ הזה, מכיוון שאנחנו מודעים לעובדה שהמדפסת היא אולי המכשיר הכי חשוב בעסק שלכם. בראש ובראשונה, אתם צריכים לבחור במדפסת של מותג אמין שיספק לכם מענה מהיר לתקלות. בנוסף, מומלץ לכם לוודא כי אפשר להשיג את הטונר למדפסת בקלות. האמינו לנו, אם תבחרו במדפסת שקשה להשיג את הציוד ההיקפי שלה, זה במקרה הטוב יכול קצת לעצבן, אך במקרה הרע אפילו להזיק להתנהלות השוטפת של העסק שלכם.

שקלו לרכוש מדפסת משולבת

מדפסת משולבת היא מדפסת המשלבת מספר יכולות במכשיר אחד, כמו מכונת צילום, סורק ופקס. אנחנו בהחלט ממליצים לכם לרכוש מדפסת משולבת, זה גם יחסוך לכם המון מקום בחדר וגם יאפשר לכם לקבל מענה לכל הצרכים שלכם במקום אחד. זה נכון שלעיתים למדפסת הזו יש נטייה לתקלות ביחס למדפסת רגילה, אך אם בוחנים את התמונה בכללותה אין ספק שהמדפסת המשולבת הולכת להקל על ההתנהלות היום יומית שלכם בעסק.

מדפסת לייזר או דיו?

מדפסת העובדת באמצעות טכנולוגיית הלייזר היא מדפסת מהירה מאד שמאפשרת הדפסה של כמות גדולה של מסמכים במהירות. לכן, אם אתם נוהגים להדפיס כמות גדולה של מסמכים, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לרכוש מדפסת כזו. בנוסף, מדפסת הלייזר נחשבת לחסכונית ביחס למדפסת הדיו ואם אתם רוצים לצמצם במעט את ההוצאות של העסק, היא בהחלט יכולה להתאים לכם. אגב, כיום ברוב מדפסות הלייזר קיימת טכנולוגיה להזמנה אוטומטית של טונרים ברגע שהיא מרגישה שהטונר הנוכחי עומד להיגמר.

דיו, לייזר ומה זה משולבת? איך לבחור מדפסת לעסק בלי התלבטויות

בחרו במדפסת שקטה

אנחנו ממליצים לכם לבחור במדפסת כמה שיותר שקטה, במיוחד אם המשרד שלכם הוא קטן ומכיל כמות קטנה של עובדים. האמינו לנו, אם אתם נוהגים להדפיס כמות גדולה של מסמכים, זה יכול להיות קצת לא נעים לעבוד ליד מדפסת רועשת. שורה תחתונה, בדקו בנתונים הטכניים של המדפסת שהיא מפיקה רעש שלא עולה על רמה של 45 דציבלים.

רכשו מדפסת קומפקטית

כלל שזה ניתן, אנחנו ממליצים לכם לרכוש מדפסת קומפקטית שלא תופסת הרבה מקום, במיוחד אם מדובר במשרד קטן. יתרה מכך, אם אתם יודעים שיש לכם מגבלה של גובה בחדר, אנחנו ממליצים לכם לבחור במדפסת שתאפשר לכם להכניס את הדפים להדפסה במאוזן. אם אתם לא בטוחים בגודל של המדפסת, לפני שאתם רוכשים אנחנו ממליצים לכם לצלם את המיקום שבו תשב המדפסת ולהראות את התמונה למוכר.

כך תשמרו על המדפסת החדשה שלכם

חשוב מאד להתנהל נכון עם המדפסת ולשמור על התחזוקה שלה, במיוחד כשמדובר במדפסת שנמצאת בעסק ועובדת שעות נוספות. ראשית, מומלץ מאד לנקות את המדפסת מאבק כל יום, במיוחד את התושבת של הדפים. אם לא תנקו את האזור הזה, הדפים ימשכו את האבק איתם פנימה והמדפסת עלולה להיתקע. בנוסף, אחת למספר חודשים מומלץ לפתוח את המדפסת ולנקות אותה מבפנים, תוך היצמדות להוראות היצרן כמובן. הכי חשוב, הקפידו תמיד להשתמש בנייר הדפסה איכותי ובטונרים מקוריים.

לסיכום, אין ספק שבחירת מדפסת לעסק היא משימה לא פשוטה, אך אם תקפידו לרכוש אותה ממותג אמין שמספק שירות מהיר ומקצועי, אין ספק שאתם בדרך לבחירה הנכונה.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות