בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי: קל משחשבתם!

מעל 2 מיליון ישראלים זכאים – אולי גם אתם?

הדרכון האירופאי הפך בימינו לאחד הדברים הנחשקים והפופולריים בקרב ישראלים. מעבר לאפשרות כמובן למגורים בכל מדינות האיחוד האירופי, הדרכון הנכסף מאפשר כניסה קלה למדינות רבות בעולם, לרבות ויזת תייר קלה ומהירה לארה"ב, ואין פלא אם כך שישראלים רבים עובדים קשה בשביל להשיג אותו. בשנים האחרונות מאפשרת ממשלת פורטוגל הנפקת דרכון בקלות ובמהירות לישראלים רבים שמוצאם ספרדי או מהמדינות מרוקו, טוניס, לוב, מצרים, טורקיה, בולגריה ומדינות נוספות. ההערכה היא שכיום היא כי מעל 2 מיליון ישראליים זכאים להנפיק דרכון פורטוגלי.

איך תדעו אם אתם זכאים?

אז איך תדעו אם אתם זכאים לדרכון הנחשק? התהליך מתחיל כאן והוא הרבה יותר פשוט ממה שאתם אולי חושבים. ראשית, עליכם לבדוק אם שם המשפחה שלכם נמצא במאגר שמות המשפחה הזכאים להנפקה של דרכון פורטוגלי. חשוב לדעת שגם אם שם המשפחה שלכם השתנה במהלך חייכם או שעוברת בשלב כלשהו בדרך, זה לא אומר שאתם לא זכאים לדרכון ובהצגת אסמכתאות מתאימות של שם המשפחה הקודם גם אתם תוכלו להתחיל בתהליך. מצאתם את שם המשפחה שלכם ברשימה? מעולה! . לאחר שתיכנסו ותשאירו לנו פרטים, אנו נבדוק אם אתם אכן זכאים להוציא דרכון פורטוגלי. לאחר שנמצאתם בעלי זכאות ראשונית נזמן אתכם אלינו לשלב הבא לקראת אישור הזכאות מול הקהילה היהודית בפורטוגל. מכאן, יש שורה של מסמכים שיש להגיש והבקשה שלכם תצא לדרך. אבל בינתיים לא נלאה אתכם בפרטים, אם אתם חושבים שאתם מתאימים השאירו פרטים אצל עורך דין מומחה בתחום, שיעבור איתכם את כל השלבים עד שתקבלו את הדרכון. בינתיים נשמח לספר לכם עוד היתרונות הרבים שיש למחזיקי דרכון אירופאי.

בדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי קל משחשבתם

כניסה חופשית, מגורים ועבודה ולימודים חינם באירופה

אז דיברנו על האפשרות לכניסה, מגורים ועבודה בכל מדינות האיחוד האירופי. כשיש לכם דרכון פורטוגלי אתם יכולים למעשה לחיות ולגור בכל מדינות האיחוד – איטליה, צרפת, גרמניה או כל מדינה אחרת שתבחרו ללא הגבלה. נכון, ישראל זאת מדינה נפלאה, אבל אם אפשר לפתוח לעצמנו אפשרויות נוספות למה לא לעשות זאת? בנוסף, זכרו תמיד כי את הזכאות לדרכון אירופאי תוכלו להעביר הלאה לילדכם, יתרון עצום בפני עצמו.

ומה לגבי לימודים? בעוד בישראל נאלצים הסטודנטים לשלם עשרות עד מאות אלפי שקלים לתואר אקדמי, הלימודים ברוב מדינות האיחוד האירופי הם חינמיים לחלוטין ובמקרים רבים אף מגיעים עם הטבות רבות ותמריצים כלכליים בהחלט שווים ומשתלמים. ישראלים רבים שברשותם דרכון אירופאי בוחרים באופציה הזאת וגם אם בסופו של דבר מחליטים שלא לגור כל חייהם באירופה, האופציה של לימודים שם בהחלט מקלה מבחינה כלכלית ומספקת חוויית לימודים בהחלט שונה.

אם ככה, כשזה כל כך פשוט וקל, למה לא לעשות את זה? ממש בקרוב תהנו מכל היתרונות של אזרחות אירופאית, שיהיה בהצלחה!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות
Scroll to Top