קשה אבל שווה את זה: איך לבחור מתנות לבן זוג שלא צריך שום דבר?

כשאת רוצה לקנות לעצמך מתנה או לרמוז לו על מה בא לך, זאת לא באמת בעיה גדולה. את תמיד תשמחי לבגדים חדשים מהחנות המועדפת עלייך, על בשמים ותכשירי טיפוח, על תיק מעוצב נעליים יפות ואפילו במקרים הנדירים שמיצית את כל אלו, תמיד תשמחי לקבל שובר ליום מפנק בספא. כשאת רוצה לבחור מתנה בשבילו לעומת זאת, כאן כבר מתחילות הבעיות. כבר קנית לו את הסוני שהוא רצה, בחרת את כל סוגי הבשמים על המדף ואפילו טסת איתו למשחק כדורגל בחו"ל שהוא רצה. אז מה עושים? קודם כל תני לנו להרגיע שאת לא לבד וכל בת זוג חווה את זה הרבה פעמים. הנה כמה רעיונות איך לבחור לו מתנה מפנקת בקלות, גם אם הוא לא ממש צריך כלום.

לכי על הניטרלי

לפעמים כשאין בכלל רעיונות ומיצית את כל האפשרויות, הדבר הכי טוב הוא לבחור במתנה ניטרלית שפשוט אומרת "אני אוהבת אותך". פלטת פירות תתאים לכל אירוע, בין אם מדובר ביום ההולדת שלו, בקידום שהוא קיבל בעבודה, בציון דרך בחיים שלו או סתם בשביל לפנק ולעשות מתוק. יש לא מעט מתנות כאלו שפשוט מתאימות בכל מצב ואת רק צריכה לבחור את זאת שמתאימה לו בדיוק. אם את יודעת שאין משהו ספציפי שהוא צריך ורוצה כרגע, תהיי בטוחה שעצם זה שחשבת עליו והבאת לו מתנה מכל הלב יגרום לו להרבה אושר והערכה כלפייך.

אל תתחילי לחשוב על זה ברגע האחרון

נכון שיש לך בטלפון הרבה רשימות של קניות שאתם צריכים להשלים בבית או דברים שאת רוצה לעצמך? ובכן, אם תתחילי לערוך רשימה שכזאת עם כל הדברים שעשויים להתאים לו, את תגיעי לרגע האמת עם אינספור רעיונות וכל שתצטרכי זה לבחור במתנה שמתאימה באותו רגע. זכרי כמובן שמתנות לבן הזוג זה משהו שצריך לחשוב עליו כמה פעמים בשנה כמו למשל ביום ההולדת שלו, ביום הנישואים שלכם, כשהוא מוצא עבודה חדשה או זוכה לקידום וכן הלאה. לכן, הדרך הטובה ביותר היא להיות מוכנה מראש ולא להסתבך כמה רגעים לפני האירוע.

קשה אבל שווה את זה- איך לבחור מתנות לבן זוג שלא צריך שום דבר

התייעצי עם החברים

לפעמים, יש דברים שהוא רוצה או אפילו צריך ולא יודע שאת כלל לא מודעת אליהם מראש. הדרך הטובה ביותר זה לשאול את החברים הקרובים שלו ולנסות להבין אם אולי יש משהו שיעשה לו טוב בשלב הזה. הרבה פעמים תגלי דברים חדשים, כמו למשל שהוא נוהג לאחר, ואז אולי שעון חכם שיסדר לו את הזמן יתאים.

בסופו של דבר, גם אם לא תגלי משהו חדש דרכם, תביני אם כדאי לחשוב על מתנה ניטרלית מפנקת ותשמחי אותו בסופו של דבר בכל מקרה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות
Scroll to Top