גיוס משאבים לארגונים ועמותות: פתרונות חדשניים לשנת 2020

בעידן שבו לא מעט ארגונים ועמותות נקלעים לקשיים כספיים, נדרש לחשוב מחוץ לקופסה לצורך קבלת מימון וגיוס משאבים. מהם הפתרונות החדשניים אותם חשוב להכיר? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

גיוס משאבים לארגונים ועמותות – הגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסה

אין ספק כי המשבר הכלכלי והבריאותי אשר נגרם בצל הקורונה גרם ללא מעט עמותות וארגונים לחוות ירידה משמעותית בתמהיל המזומנים, כמו גם בהוצאה לפועל של תוכנית ופרויקטים. למעשה, אם בעבר הדרך היחידה לצורך של גיוס כספים הייתה באמצעות פנייה לבנקים או חיפוש מתיש אשר גוזל זמן ומאמץ בעבור מקורות מימון איכותיים ומהימנים, כיום ישנם מגוון רחב של פתרונות אשר מאפשרים לעמותות ולארגונים לקבל מימון. אחת החברות המובילות בתחום של גיוס משאבים היא חברת אטלס המתמחה באיתור של מקורות מימון איכותיים, לצורך ייעול תהליך גיוס הכספים. באמצעות הצוות המקצועי של החברה תוכלו לקבל תמיכה מקצועית מצד מפתחי משאבים מיומנים כמו גם איתור של קולות קוראים לעמותות וארגונים לצורך בדיקת זכאותם לקבלת מענקים, בהתאם לקריטריונים. מדובר בבשורה של ממש בעבורכם וזאת בשל העובדה כי בעבר נדרש לחפש בעיתונים את הקול הקורא. באמצעות חברת אטלס תוכלו לקצר את התהליך, ובהתאם לכך לבצע תהליך של גיוס משאבים לארגון או לעומתה באופן נגיש ואשר תואם את הצרכים שלכם. לכן, מדובר בשירות אידיאלי אשר במסגרתו תוכלו לצלוח את תהליך הגיוס, באופן חדשני התואם את התפיסה של שנת 2020.

גיוס משאבים לארגונים ועמותות פתרונות חדשניים לשנת 2020

שימוש במאגרי מידע מקוונים

בשנים האחרונות החלו לפתח מארגי מידע מקוונים ומקיפים הנוגעים לתהליך של גיוס משאבים, באופן אשר מאפשר להנגיש את המידע ובהתאם לכך לאפשר לכם לקבל את היכולת לבחון אודות משקיעים, קול קורא וכן מענקים אותם תוכלו לקבל בהתאם לסוג הפעילות של הארגון או העמותה. במקום לנבור שעות בעיתונים או לנסות ליצור קשר, ניתן דרך מנועי החיפוש לאתר את הגופים הרלוונטיים, לצורך תהליך גיוס יעיל.

השתתפות בקבוצות נטוורקינג

דרך השתתפות פעילה בקבוצות נטוורקינג העוסקות בתהליך של גיוס, תוכלו להיחשף לפלטפורמות השונות בהן תוכלו להיעזר כמו גם לייצור קשרים בין אישיים. באמצעות קשרים כאלו ניתן לבצע את תהליך הגיוס באופן יעיל, כמו גם לגייס לטובת העמותה והארגון ידידי אמת המלווים אותה לאורך הדרך, גם מבחינה כספית וגם דרך השתתפות פעילה בפעילות השוטפת.

קבלת הלוואה דרך מימון המונים

מעבר לשירות אותה מציעה חברת אטלס, ניתן לבצע גיוס משאבים באמצעות מימון המונים. מדובר בפתרון חדשני אשר במסגרתו אתם כעמותה יכולים לקבל הלוואה דרך גופים פרטיים, בתנאי ריבית נוחים ומשופרים מאשר הבנקים. אין ספק כי מדובר במוצא אחרון, אולם במקרים בהם לא נותרה ברירה ניתן בהחלט למנף את היכולת של ההמונים לצורך מימוש המטרות. כדאי להכיר את התחום לפני שמתחילים בהליך כדי להחליט האם זה מה שאתם צריכים.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות