ניהול המשאבים בארגון שלכם יכול להתנהל טוב יותר: הכירו את מערכת ERP שתעשה לכם סדר

ניהול עסקים דורש ניהול מגוון משאבים – משאבים כספיים, נכסים, רכבים ועוד. לכך נוספים תהליכים רבים שיש לנהל, אינטראקציה מול גופים חיצוניים שהעסק עובד מולם ועוד. לארגונים יש תשובה למורכבות זו – מערכות ERP.

ERP לניהול המשאבים

מערכת ERP היא מערכת לניהול המשאבים אשר מרכזת את כל המידע והתהליכים העסקיים של הארגון במקום אחד. הדבר מתבטא בין השאר בניהול כספים, קשרי לקוחות, שיווק, הנהלת חשבונות, מלאי, ייצור, רכש ועוד, באופן אינטגרטיבי ונוח. דוגמה בולטת למערכת כזו היא מערכת ה-ERP תפנית. תוכלו למצוא באתר https://www.tafniterp.co.il/ מידע נוסף לגביה. מערכות ERP מגיעות עם כל היכולות הדרושות לעסקים, מובנות בתוך המערכת, לצד התאמה אישית למגזרים ספציפיים ולארגון הספציפי שבו היא מוטמעת.

ניהול המשאבים בארגון שלכם יכול להתנהל טוב יותר: הכירו את מערכת ERP שתעשה לכם סדר

תכונות מיוחדות

ERP לשימוש באמצעות אחסון בענן

ERP לאחסון בענן מוסיפה אפילו יותר יתרונות ותועלות עבור ארגונים וחברות. השירות זמין גם לאחסון על גבי שרת הלקוח או בהוסטינג. ERP באמצעות אחסון בענן מסייעת להמשכיות עסקית ולעבודה מרחוק, כך שמדובר בגמישות שמהווה יתרון משמעותי לעסקים.

התממשקות עם תוכנות צד ג'

אם תרצו להמשיך ולהשתמש בתוכנות אחרות לצד המערכת של תפנית, קיימת אפשרות להתממשקות איתן. המערכת יכולה לעבוד באינטגרציה עם מערכות נוספות, ובכך מעניקה אפשרויות נוספות לעסקים.

התאמה לתהליכים עסקיים בארגון

מערכת ה-ERP של תפנית מתמחה בכמה מגזרים ספציפיים בשוק הישראלי, כמו קמעונאות, גופים פיננסיים, רשתות, יבואני מוצרי צריכה, חברות מימון, ליסינג והשכרה, יבואני רכב, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, עסקים בתחום מוצרי הגמר לבית וכן בתי דיור מוגן, ומעניקה להם פתרון ייחודי שאף מערכת אחרת לא מציעה. במקום להשתמש בתוכנה שתיתן פתרון כללי שלא מותאם למגזר או לתהליכיים העסקיים של ארגון או חברה מסוימים, אפשר לבחור בתוכנה שמראש מותאמת לתהליכים האלה ומיועדת לשימוש בתחום הספציפי שבו עוסק הארגון. בכך כל ניהול המשאבים מקבל פנים אחרות, יעילות יותר ומותאמות לו אישית. אחד היתרונות הגדולים של המערכת הוא ההתאמה לכל ארגון שפועל בתחומים האלה, כך שמעבר להתאמה לתחום הכללי שבו הוא עוסק, המערכת תתאים גם לחברה או הארגון המסוימים שבו היא מוטמעת.

למה כדאי לבחור בתפנית?

המערכת של תפנית פותחה בידי "מטריקס", חברה מובילה בתחום שירותי הטכנולוגיה בישראל. התוכנה פותחה בידי מיטב המפתחים והטכנולוגיה, והיא עוברת שינויים ושדרוגים על בסיס קבוע בהתאם לשינויים המתרחשים בשוק הישראלי. באמצעות מערכת אינטגרטיבית אחת, ניתן לקבל את כל התכונות הדרושות לארגון או לחברה לצורך ניהול המשאבים, שילוב נתונים לצד התהליכים העסקיים הייחודיים של כל מגזר וניהול שוטף של כל הפעילות הארגונית. ההתאמה של המערכת לכל ארגון ומכלול האפשרויות שהמערכת מציעה הופכות אותה לפתרון המושלם עבור חברות שמעוניינות לנהל את המשאבים תחת קורת גג אחד ובהתאמה אישית לצרכים שלהן.

לסיכום

מערכת ERP היא נחוצה לארגונים וחברות גדולים בשוק. בזכות המאפיינים הייחודיים שלה וההתאמה שלה לתהליכים בשוק במגזרים שבהם היא מתמחה, היא הפכה לפתרון ייחודי שייתן לארגון שלכם אפשרויות שאף מערכת אחרת לא תוכל לתת. חשוב לציין שאין קשר ישיר בין כל המגזרים שבהם המערכת מתמחה, אלא כל מגזר מקבל את הפתרון המתאים לו בהתאם לתהליכים המקובלים בתחום שלו, וזה יתרון משמעותי לארגונים שזקוקים להתאמה אישית בכל הנוגע למערך ניהול המשאבים של העסק.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות