תרומות לעמותות: הדרך שלכם לעזור לחברה – וכך תעשו את זה

לא פעם הרצון הטוב לתרום נתקל בקושי, בשל הגילוי כי הכסף לא הועבר במלואו לעמותה. כיצד תוכלו לתרום לעמותות באופן בטוח? הכירו את הפלטפורמה האינטרנטית פורצת הדרך אשר מאפשרת לציבור לתרום באופן בטוח ומבלי לצאת מהבית. כל הפרטים – בסקירה הבאה.

תרומה לעמותות: גידול במספר התורמים

דווקא לאחר שנה כלכלית קשה בחסות נגיף הקורונה, ניתן להבחין במגמה מבורכת ואף מרגשת: יותר ויותר ישראלים בוחרים להכניס את היד לכיס ולתרום לעמותות הזקוקות לכך, כאשר רק במהלך השנה החולפת נרשם זינוק של כמעט 300% (!) במספר התורמים הישראלים שרואים בפעילות העמותה כחלק בלתי נפרד מהערבות ההדדית והיכולת לסייע למי שזקוק לכך. עם זאת, לצערנו לא פעם התרומות לא נופלות לידיים הנכונות ואפילו לא מגיעות ליעדן, וזאת בשל חוסר פיקוח על הכספים או חאפרים המנהלים את תהליך התרומות ובהתאם לכך גובים עמלות שאליהן התורם אינו מודע. על כן, היכולת שלכם לתרום לאחר היא יכולת מרגשת ובעלת משמעות אדירה בעבור מטרות שקרובות לליבכן ולכן צריך לבצע את התהליך בצורה נכונה ומפוקחת. כיצד? ובכן, בדיוק לשם כך הקימה עמותת jgive פלטפורמה מחדשנית המאפשרת לכם לבצע תרומה אונליין בכמה דקות, ובכך להעביר את מקסימום הכסף מהתרומה שלכם אל היעד אותו אתם בוחרים.

תרומות לעמותות: הדרך שלכם לעזור לחברה - וכך תעשו את זה

מקסימום תרומה – מינימום מאמץ

הפלטפורמה האינטרנטית החדשה של העמותה אשר הוקמה ללא מטרות רווח מהווה פרצת דרך של ממש בעולם התרומות, וזאת בשל היכולת שלכם לרכז דרך אזור אישי חכם את תמהיל התרומות באופן שקוף ומבלי לצאת מהבית. מאחר ותרומות מזכות אתכם בהחזר מס, תוכלו להגיש דרך האזור האישי דו"ח לרשות המיסים ולהפיק קבלות בעבור כל התרומות. זאת ועוד, הפלטפורמה של העמותה מאפשרת לכם לתרום למעל  1,000 עמותות רשומות שנבדקו בקפידה ונמצאו כבעלות מנהל תקין. בשל כל, תוכלו להיות בטוחים כי הכסף אותו אתם מעבירים למען מטרה טובה הקרובה לליבכם עובר במלואה ואף אחד לא גוזר קופון עליכם או על הכסף שלכם. התחושה שהכסף אותו העברתם לא עבר במלואו היא תחושה קשה שעלולה ללוות למשך זמן רב. בשל כך, חרטה על דגלה עמותת jgive לספק לציבור בישראל דרך אפקטיבית להעניק תרומות לעמותות בדרך מהירה, יעילה ואפקטיבית ובהתאם לכך להשפיע על המרקם של החברה הישראלית.

כידוע, השנה החולפת הייתה שנה קשה מאוד לעמותות שנאלצו לצמצם את פעילותן בעקבות נגיף הקורונה, וחלקן עדיין לא קיבלו סיוע והדבר עשוי להוביל לקריסתן. החדשות הטובות הן שהציבור הישראלי ידוע בהיותו ציבור רחום ובעל מודעות חברתית וקהילתית גבוהה, ועדות לכך ניתן כאמור למצוא בנתונים המשמחים על מספר התורמים ההולך וגדל שמחליט לפתוח את לבו ואת הכיס לטובת הגשמת המטרות של העמותות המספקות סיוע בתחומים רבים: בריאות, רווחה, ביטחון והצלחה, יהדות, ציונות, תרבות וחברה וקהילה.

פעילות נרחבת ואפקטיבית

הפעילות הנרחבת של עמותת jgive מתבצעת בסיוע של פילנתרופים הרואים בעמותה כבעלת פוטנציאל אדיר לחברה, ולכן תוכלו להיות בטוחים כי ניהול תיק התרומות שלכם מתבצע תחת פיקוח מחמיר. האתר הפעיל מזה כשבע שנים הצליח לגייס תרומות למעל מ 7,916 פרויקטים וכיום פועלים באתר מעל ל 1,209 עמותות. באמצעות הצטרפות לקהילה תוכלו גם אתם ליצור שינוי אמיתי ולסייע לעמותות במגוון תחומים, כל זאת באופן חכם המתבצע בשקיפות ואף נותן לכם בעתיד אפשרות לקבלת החזרי מס, באופן קל ופשוט. בכך, גם אתם תוכלו להצטרף לפעילות המבורכת המתבצעת מזה שנים רבות ומחוללת מהפכה של ממש בעולם התרומות כאן בישראל.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות
Scroll to Top