כך משפיעים המצעים על השינה שלנו      

נדיר מאד למצוא בימינו מישהו שלא היה רוצה לשפר ולו במעט את שינת הלילה שלו. אורח החיים המערבי מאלץ אותנו לעבוד שעות ארוכות, טורד את מוחינו ללא הרף בסוגיות כלכליות, בטחוניות וחברתיות ובעצם מאלץ אותנו לחיות בתחושה תמידית של רדיפה וסטרס מתמשך. בעבור רבים, שינת הלילה היא המפלט המושלם ולעתים היחיד מכל זה וכשהיא לא הכי טובה שאפשר, זה יכול להיות בהחלט לא נעים. כשנוגעים בנושא הזה לרוב מדברים על סוגי מזרנים, על תזונה שעוזרת לישון או על פעילות גופנית, אך כמעט אף פעם לא מדברים על חשיבות המצעים ככל שזה נוגע לשינה עמוקה ואיכותית. כך משפיעים המצעים בהם אנו ישנים על איכות השינה שלנו.

שומרים על טמפרטורת הגוף

אחד הגורמים החשובים המשפיעים על איכות השינה הוא טמפרטורת הגוף. מצעים העשויים מבדים זולים ולא איכותיים לא יספקו לכם את המענה התרמי הראוי ובהתאם לכך תפגע איכות השינה שלכם. הקפידו לרכוש מצעים איכותיים העשויים מבדים טובים ועמידים שיעזרו לגוף שלכם לווסת את הטמפרטורה שלו בשעות הלילה. יש סיכוי מצוין שתרגישו בהבדל כבר מהלילה הראשון.

מונעים גירויים

ישנם אנשים שבדים מסוימים ובמיוחד הזולים שבהם, גורמים להם לגירויים חמורים בעור. ובעוד מרבית האנשים לא סובלים מתסמינים חריפים, חלק גדול מהאוכלוסייה סובל מביטויים חלשים של התופעה, עד כדי כך שהם אפילו לא יודעים לשים על כך את האצבע ולהבין שזה קורה להם. הגירויים האלה משפיעים לרעה באופן חד משמעי על השינה, משבשים את מחזורי השינה ובאופן כללי הופכים את הלילה שלנו להרבה פחות נעים. מדובר בעוד סיבה מעולה לרכוש מצעים איכותיים ולשים את התופעה הזאת אחת ולתמיד מאחוריכם.

כך משפיעים המצעים- על השינה שלנו

מפנקים ונותנים תחושה עוטפת

זה אולי נשמע כמו דבר שהוא מובן מאליו, אבל תופתעו לדעת כמה אנשים כמעט מזלזלים בעניין הזה. מצעים איכותיים העשויים מבדים טובים נותנים לנו תחושה חמימה ועוטפת, במיוחד כשהם מכסים שמיכת פוך נעימה וכרית רכה ונוחה. לעיתים, מדובר בהבדל הדק בין שינה טרופה ורופפת לשינה עמוקה, חזקה ומפנקת.

מאפשרים לנו לגנוב עוד כמה דקות של שינה

כחלק מאורח החיים המערבי, רבים מאתנו לא מאפשרים לעצמנו לגנוב עוד כמה דקות קסומות של שינה טובה בכל בבוקר, או שנת צהריים חטופה באמצע היום או בכל זמן אחר. מחקרים מתחום השינה הוכיחו בעבר שמי שישן בסביבת שינה תומכת יותר הכוללת תאורה עמומה עד חשוכה, מזרן נוח ומתאים לגב וכמובן מצעים איכותיים ומפנקים, דווקא כן נותן לעצמו את ההזדמנות לשינה ארוכה יותר ונוטה להתחשב פחות בגירויים החיצוניים שדווקא יוציאו אותו מהמיטה ויפגעו בשינה הטובה. אז נראה שאין הרבה ברירה אם כך. מי שרוצה להעניק לעצמו שינה טובה ואיכותית, רצוי מאד שישקיע וידאג לסט מצעים איכותי!

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות